O firmie

Klimati to profesjonalna firma działająca w branży HVAC. Kompleksowo wykonujemy instalacje grzewcze, wentylacyjne, chłodnicze oraz klimatyzacyjne od projektu aż po rzetelny montaż.

Poznaj nas lepiej

90  zł

miesięcznie za klimatyzacje w Twoim domu

+878

zrealizowanych montaży w całej Polsce

+10

lat doświadczenia w branży HVAC

Kompleksowa obsługa

Urządzenia przez nas oferowane montujemy w domach, mieszkaniach, budynkach użyteczności publicznej, budynkach przemysłowych, a także w biurach, restauracjach, sklepach, aptekach i wielu innych miejscach gdzie zapewnienie komfortu cieplnego jest niezwykle ważne. 

Mateusz Drop

Właściciel

Misja

Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości urządzeń związanych z komfortem cieplnym oraz zapewnienie profesjonalnej obsługi serwisowej. Satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza.

Klimatyzacja

Klimatyzacja pozwala na uzyskanie w pomieszczeniu odpowiednich parametrów powietrza wewnętrznego, które ma duży wpływ na nasze dobre samopoczucie.

Więcej Wycena

Rekuperacja

Rekuperacja – czyli wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła. System zapewnia stały dopływ świeżego powietrza w pomieszczeniach.

Więcej Wycena

Pompy ciepła

Pompy ciepła to popularne rozwiązanie stosowane w polskich domach, które pozwala na obniżenie kosztów pozyskania ciepłej wody użytkowej, ogrzewania i chłodzenia w budynku.

Więcej Wycena

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić?

Szybki kontakt

Kompleksowo wykonujemy instalacje grzewcze, wentylacyjne, chłodnicze oraz klimatyzacyjne od projektu aż po rzetelny montaż.

© 2024 OWI up